Skip to main content

Aktualności z świata DURO

Historia z świata DURO

17 czerwca 2018

IV Rajd Rowerowy przez miejscowości gminy Jedlicze

17 czerwca sponsorowaliśmy IV Rajd Rowerowy przez miejscowości gminy Jedlicze. Rajd jest imprezą rodzinną. Przekazaliśmy opony rowerowe, które były rozlosowane wśród uczestników rajdu. Na miejscu można było bezpłatnie oznakować rower. Na zakończenie rajdu w miejscowości Żarnowiec na placu szkoły ludowej zapalono ognisko i upieczono kiełbaski.

2017

Podkarpacka Ligia Rowerowa

Firma Speed była jednym ze sponsorów Podkarpackiej Ligii Rowerowej. Podczas kolejnych edycji prezentowaliśmy produkty dystrybuowane przez nas produkty: opony rowerowe Duro oraz mleczka uszczelniające Joe’s No-Flats, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zawodników.
07 pażdziernika 2016

VII MIĘDZYNARODOWE TARGI ROWEROWE Kielce Bike Expo

Podczas VII Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce Bike Expo zaprezentowaliśmy się na trzech stoiskach z produktami: Duro, American Classic, Joe’s No-Flats. Produktami Joe’s No-Flats był zachwycony Pan Ireneusz Bieleninik, który otrzymał od nas uszczelniacze Joe’s No-Flats do przetestowania. Podczas targów zostaliśmy zauważeni przez firmę WHEEL GIANT INC. z Tajwanu i notatka o nas została umieszczona w Taichung Bike Week Show Daily.
2016

iHoin | Puchar Polski MTB

Zostaliśmy dystrybutorem odzieży sportowej firmy iHoin – kurtki przeciwwiatrowej ledowej. Z opon marki DURO korzystają zawodnicy MTB podczas zawodów, m.in. Pucharu Polski MTB. W tym sezonie zostaliśmy sponsorem Kolarskiego Ludowego Klubu Sportowego “Azalia” w Brzózie Królewskiej. W ramach współpracy przekazaliśmy 60 opon do rowerów wyścigowych i MTB oraz 50 szt. dętek rowerowych Duro i akcesoriów Joe’s No – Flats. Życzymy sukcesów wszystkim zawodnikom klubu Azalia.
26 września 2015

Duro Puntcure Protection

Podczas Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce Bike Expo nasz produkt, opona z karbonowym refleksem TruShine Duro Puntcure Protection, uzyskał złoty medal konkursu Targów w kategorii bezpieczeństwo. Nagroda ta jest dla nas olbrzymim wyróżnieniem i docenieniem faktu, że od lat działamy na rzecz poprawy bezpieczeństwa rowerzystów. Trwają obecnie rozmowy z producentami, by ten typ opony został masowo montowany w nowych rowerach miejskich. Oprócz tego Jury Targów wyróżnieniem odznaczyło Joe’s Eco Uszczelniacz – mleczko uszczalniające przebicia do 6mm w oponie. Nowoczesny i bezpieczny dla środowiska, całkowicie ekologiczny produkt został przydzielony do kategorii innowacje techniczne. Mleczko uszczelniające w prosty sposób skleja przebicia w oponie powstałe w trakcie jazdy i pozwala rowerzyście kontynuować jazdę praktycznie bez zatrzymania się. W Targach wzięło udział około 220 wystawców, którzy zaprezentowali ponad 400 marek związanych z branżą rowerową. Imprezę odwiedzili młodzi zawodnicy drużyny MTB Bieniasz Bike Team, która jest naszym partnerem. Młodzież miała świetną okazję, by na własne oczy zobaczyć wszelkie interesujące ich nowości, często dla nich nieosiągalne. Byliśmy jedynym wystawcą z Krosna. Otrzymane wyróżnienia motywują nasz zespół do dalszej pracy, by na następną edycję Targów przygotować jeszcze lepszą ofertę dla klientów. Spotkania podczas targów na stoisku firmy P.H.U Speed. Uroczysta gala podczas której zostały wręczone medale VI Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO.